Prejav lásku svojej manželke. Aj dnes je na to super príležitosť.
“Prejaviť lásku mojej manželke? Rád by som, ale ako?”

Skús si rozpomenúť na chvíle, kedy ti vyjadrila, čo sa jej páči a čo ju nápĺňa láskou.

Nezabudni jej počas dňa viac krát vyjadriť, že ju miluješ a že je krásna.

lubim-ta

Si človekom, ktorý dokáže najviac zapáliť jej srdce láskou. Vyjadri jej vďaku za všetko, čo robí, avšak nezabudni na to, že potrebuje cítiť, že je milovaná nezištne, tak ako to potrebuješ cítiť aj ty. 

prejav manzelke lasku

Ženy majú radi, ak dostanú odkazy, v ktorých dostanú vyjadrenia lásky a vďaky. Čo tak jej prilepiť odkazy s poďakovaním a vyjadrením lásky na malé čokoládky?

darcek pre manzelku

Aj dnes ju môžeš prekvapiť nejakou super večerou,nápojom, ktorý má rada, kvetmi, vyjadreniami náklonnosti, pohľadením,  objatím, romantickou atmosférou (sviečkami, romantickou hudbou…)

kvety manzelke

Nezabudni dať pocítiť svojej manželke úctu voči jej ženskosti. Je odlišná vo svojej ženskosti, avšak to je to krásne, čím sa navzájom obohacujete. Daj pocítiť tvojej manželke, že je pre teba veľmi dôležitá. Keď potrebuje vyjadriť svoje negatívne pocity, daj jej k tomu priestor a podpor ju. Nedávaj jej zbytočné riešenia, pokiaľ ťa o ne nepoprosí aj napriek tomu, že môžu byť úplne skvelé. Žena si rieši svoje negatívne pocity tým, že o nich hovorí a má podporu u človeka, ktorému o nich hovorí. Následne sa jej svet stáva krajším, pretože sa očistí od negatív. Vyjadri jej aj vďaku za dôveru, ktorú voči tebe má tým, že ti hovorí o svojich pocitoch. 

vypocuj si manzelku

Nech sa ti darí milovať tvoju manželku tak, aby to skutočne cítila. Budem rád, keď sa podelíš o svoje skúsensoti dole v komentoch.

Foto: Free Digital Photos: Stuart Miles, nenetus, David Castillo Dominici, anankkml, satit_srihin
The following two tabs change content below.

Pavel Chvojka

Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše.

Príbuzné články

Najnovšie články

Staršie príspevky:
vdacnost v manzelstve
Za čo si vďačná svojmu manželovi?

Dnes je práve ten deň, kedy môžeš využiť šancu a vyjadriť svojmu manželovi, ktoré spoločné momenty si zachovávaš vo svojom srdci....

Zavrieť