Manžel SANGVINIK
Manžel Sangvinik má extrovertnú povahu. Je optimistický, kreatívny, má záujem o druhých a rôzne veci. Miluje zábavu a dobrodružstvo. Vyhľadáva radosť a šťastie vo vzťahoch a vzťahy mú “dobíjajú baterky”.

Silné stránky: Veľkú dôležitosť dáva vzťahom, je veľmi aktívny, napríklad v zábave, dobrovoľníctve, networkingu a taktiež v hostiteľstve. S deťmi to veľmi dobre vie a váží si vyjadrovanie pocitov. 

Slabé stránky: Vo vzťahoch môže byť povrchný, uprednostňuje zábavu pred povinnosťami a taktiež ju môže uprednostniť mimo domu pred povinnosťami doma. Býva impulzívny a má ťažkosti s doťahovaním vecí. 

Čo mu pomáha: Potrebuje pozornosť, náklonnosť. Povzbudzovanie mu pomáha, aby išiel na hĺbku vo vedomostiach. Pomáha mu asistencia pri doťahovaní vecí a povzbudenie, aby sa zamyslel a reflektoval život. Z pravej lásky sa dokáže obetovať, vie byť veľkodušný, sebareflektívny a budovať milujúci a podporujúci domov. 

Foto: imagerymajestic, Free Digital Photos
The following two tabs change content below.

Pavel Chvojka

Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše.

Príbuzné články

Najnovšie články

Staršie príspevky:
manzelstvo ci rozvod
Manželstvo Krchniakovcov: Môžem ju rozmaznávať, byť tu pre neho, pracovať na sebe, snažiť sa o zmenu k lepšiemu

Manželov Krchniakovcov som spoznal na Manželských stretnutiach v Banskej Bystrici. Anička a Robi Krchniakovci sú umelecké duše. Cítiť to aj v tom,...

Zavrieť