Darca – chcem prispieť

Finančná podpora portálu ManželskýSľub.sk je veľmi dôležitá, pretože:

  • podporíte portál a akcie, prostredníctvom ktorých môžu manželia vzájomne rásť a rozvíjať šťastné a verné manželstvo
  • väčšina manželstiev končí rozvodom z dôvodov, ktoré by sa mohli dať riešiť (napr. rozdielnosť pováh, názorov a záujmov sa dajú vzájomným porozumením riešiť – muž a žena sú dva odlišné svety, ktorým sa dá naučiť porozumieť)
  • keď budú silné a verné manželstvá, bude v nich prítomná láska a zároveň to bude mať pozitívny dopad na rodiny, s čím súvisí skutočné šťastie a kvalita života manželov, detí i celej spoločnosti

Na čo sú potrebné peniaze?

S webstránkou súvisia výdavky na jej správu a administratívu, programy, propagáciu, ľudí, ktorí tvoria a budú sa zapájať do jej tvorby a ktorí si zaslúžia svoju odmenu, aby sa tomu mohli venovať čo najviac a aby sa tak mohol web napĺňať hodnotným obsahom. Taktiež máme v pláne s týmto projektom organizovať akcie, aby sme mohli byť prítomní blízko vás, pretože si uvedomujeme, že aj stretnutia s vami sú pre manželstvo veľmi potrebné.

Potešíme sa pravidelným darom, pretože nám to pomôže v dlhodobej udržateľnosti a v plánovaní, ale taktiež budeme radi, ak prispejete jednorázovo.

V prípade Vašich otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom: info@manzelskyslub.sk

Momentálne nás môžete podporiť platbou kartou na Paypal účet:

Kliknite na Donate a budete presmerovaní na finančnú podporu kartou prostredníctvom bezpečne medzinárodne uznávanej platobnej brány PAYPAL:– je potrebné po kliknutí na Donate nižšie na stránke Paypal a následnom zadaní sumy (donation amount) finančného príspevku je potrebné kliknúť na CONTINUE (za textom: Don’t have a PayPal account? Use your credit card or bank account)

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu podporu.