Čo mám urobiť, aby si manžel vypočul moje emócie?
Je na mieste, že si kladieš otázku, čo máš urobiť, aby si manžel vypočul tvoje emócie. Tým, že rozprávaš, si riešiš svoje emócie. Preto je fajn, ak si ich tvoj manžel dokáže vypočuť. Je však aj bežné, že pre väčšinu mužov je toto počúvanie veľmi ťažké. Muži totiž hľadajú na každý problém riešenie a nie sú zvyknutí len počúvat. Taktiež si často nemusia uvedomovať, že rozprávaním si ženy problémy vyriešia. Je dobré, ak to vysvetlíš, či pripomenieš svojmu manželovi. Nápomocné je, ak vytvoríš atmosféru, pri ktorej sa tvoj manžel bude cítiť dobre. Skús sa s ním porozprávať, čo by mu uľahčilo takéto chvíle. Pre neho je to podobné, ako pre mnohé ženy intímne spojenie. Taktiež ženy potrebujú mať pri týchto chvíľach vytvorenú príjemnú atmosféru, predohru a aj dohru. Očakávajú to od mužov. Niektorí muži majú radi, ak sa im pripraví obľúbený nápoj, jedlo, kreslo. V príjemnej atmosfére dokážu zvládnuť počúvať svoju manželku dlhšie a častejšie.
The following two tabs change content below.

Pavel Chvojka

Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše.

Príbuzné články

Najnovšie články

Staršie príspevky:
manzel melancholik
Manžel MELANCHOLIK

Manžel melancholik má introvertnú povahu (zameranú do svojho vnútra). Dôležíté sú pre neho princípy, spravodlivosť a pravda. Reflektuje život, je...

Zavrieť