7 tipov, ako zbaliť manžela nielen na Valentína
Možno si práve kladieš otázku, ako urobiť svojmu manželovi radosť na Valentína (či inokedy). Mužov to veľmi poteší, pretože väčšina z nich vníma zodpovednosť za takéto dni hlavne na svojich pleciach. Tvojho manžela môžeš takto zbaliť a získať si jeho srdce, aby ťa s väčšou túžbou miloval, pretože ak toto urobíš, budeš výnimočná. Nie je totiž veľa žien, ktoré by takého niečo pre svojho manžela urobili. Nezabudni mu však vopred oznámiť, aby nič neplánoval na Valentína, že máš pre neho prekvapko.

V prípade detí ti odporúčam, aby si si skúsila vybaviť ich stráženie. Pomôže vám to obom prežiť oveľa plnší deň venovaný sebe navzájom.

Nezabudni byť počas celého dňa pozitívne naladená, spolu s ním sa smiať a čo najviac ho oceňovať aj bezpodmienečne.

1. Krásne sa obleč a uprav

Tvoj manžel je šťastný, keď ťa môže vidieť krásne oblečenú a upravenú. Skús ho však v tento deň čo najmenej zaťažovať tým, že sa ho budeš pýtať, či sa mu páči, ako si oblečená alebo upravená. Tvoj manžel sa oveľa viac poteší, keď to bude pre neho prekvapenie a vyjadríš mu, že to robíš pre neho, pretože si ho veľmi vážiš a je cool.

2. Raňajky do postele

Poteš ho tým, že mu prinesieš jeho obľúbené raňajky do postele. Muž prežíva lásku aj cez žalúdok. Už od rána mu takto vzbudíš dobrú náladu.

3. Darček, na ktorý mu napíšeš ocenenia

Odporúčam ti kúpiť mu napr. nejaký jeho obľúbený nápoj a na fľašku mu polepiť papieriky, na ktorých bude napísané, čo si na ňom ceníš a za čo mu ďakuješ.

4. Spoločná aktivita

Zober ho na niečo, čo ma veľmi rád. Napr. na motokáry, do kina, divadla, šípky, lyžovanie, korčuľovanie, pozrieť sa na nejaký športový zápas, tanec, pozrieť si nejaký film (väčšionu stačí mužom, keď sú ich manželky pri nich bez slov – majú takéto chvíle veľmi radi)…

5. Jedlo

Zober ho do reštaurácie na jeho obľubené jedlo, príp. mu ho uvar. Buď ku nemu veľmi milá a vyjadruj mu uznanie. Skús mu vyjadriť aj bezpodmienečné uznanie.

6. Masáž

Urob mu na konca dňa masáž a vyjadri mu, že si veľmi vážiš, že zarába peniaze a že ty môžeš byť doma na materskej s deťmi, príp. môžeš robiť v práci to, čo ťa baví (príp. mu nejako vyjadriť to, že chodí do práce pre tvoje dobro). Nezabudni mať na sebe pekné prádielko, ktoré ho bude priťahovať.

7. Intimita

Preži s ním krásne intímne chvíle čo najviac podľa jeho chuti.
The following two tabs change content below.

Pavel Chvojka

Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše.

Príbuzné články

Najnovšie články

Staršie príspevky:
Vypočuj si RAP-ERENDUM

Referendum o rodine sa uskutoční dňa 7.2.2015. K tejto udalosti sme publikovali video. http://chvojkapavel.wistia.com/medias/ndndotjum1

Zavrieť