prejav lasku svojej manzelke

Prejav lásku svojej manželke. Aj dnes je na to super príležitosť.

“Prejaviť lásku mojej manželke? Rád by som, ale ako?”

Skús si rozpomenúť na chvíle, kedy ti vyjadrila, čo sa jej páči a čo ju nápĺňa láskou.

Nezabudni jej počas dňa viac krát vyjadriť, že ju miluješ a že je krásna.

lubim-ta

 

 

Si človekom, ktorý dokáže najviac zapáliť jej srdce láskou. Vyjadri jej vďaku za všetko, čo robí, avšak nezabudni na to, že potrebuje cítiť, že je milovaná nezištne, tak ako to potrebuješ cítiť aj ty. 

prejav manzelke lasku

 

Ženy majú radi, ak dostanú odkazy, v ktorých dostanú vyjadrenia lásky a vďaky. Čo tak jej prilepiť odkazy s poďakovaním a vyjadrením lásky na malé čokoládky?

darcek pre manzelku

 

Aj dnes ju môžeš prekvapiť nejakou super večerou,nápojom, ktorý má rada, kvetmi, vyjadreniami náklonnosti, pohľadením,  objatím, romantickou atmosférou (sviečkami, romantickou hudbou…)

kvety manzelke

 

Nezabudni dať pocítiť svojej manželke úctu voči jej ženskosti. Je odlišná vo svojej ženskosti, avšak to je to krásne, čím sa navzájom obohacujete. Daj pocítiť tvojej manželke, že je pre teba veľmi dôležitá. Keď potrebuje vyjadriť svoje negatívne pocity, daj jej k tomu priestor a podpor ju. Nedávaj jej zbytočné riešenia, pokiaľ ťa o ne nepoprosí aj napriek tomu, že môžu byť úplne skvelé. Žena si rieši svoje negatívne pocity tým, že o nich hovorí a má podporu u človeka, ktorému o nich hovorí. Následne sa jej svet stáva krajším, pretože sa očistí od negatív. Vyjadri jej aj vďaku za dôveru, ktorú voči tebe má tým, že ti hovorí o svojich pocitoch. 

vypocuj si manzelku

Nech sa ti darí milovať tvoju manželku tak, aby to skutočne cítila. Budem rád, keď sa podelíš o svoje skúsensoti dole v komentoch.

Foto: Free Digital Photos: Stuart Miles, nenetus, David Castillo Dominici, anankkml, satit_srihin

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge