1. Kurz: Ako si získať jej srdce (prejav jej lásku, po akej z hĺbky srdca tak veľmi túži)
    • Počas nasledujúcich 7. dní ti každý deň príde jeden e-mail s konrétnou témou. Budeš mať možnosť naučiť sa, ako prejavovať žene lásku tak, ako to z hĺbky srdca potrebuje. Tvoja žena bude mať ešte väčšiu túžbu Ti potom prejavovať uznanie, po ktorom v hĺbke srdca tak veľmi túžiš.
  2. Kurz: Ako si získať jeho srdce (prejav mu uznanie, cez ktoré vníma lásku a po akom z hĺbky srdca tak veľmi túži)
    • Počas nasledujúcich 8. dní ti každý deň príde jeden e-mail s konrétnou témou. Budeš mať možnosť naučiť sa, ako prejavovať mužovi uznanie tak, ako to z hĺbky srdca potrebuje. Tvoj muž bude mať ešte väčšiu túžbu Ti potom prejavovať lásku, po ktorej v hĺbke srdca tak veľmi túžiš.
  3. Kurz: Ako na vernosť (pre verné manželstvo)

Online kurzy sú zdarma

Vaša finančná podpora nám pomôže, aby sme portál mohli ďalej rozvíjať a taktiež úvitame aj iné formy podpory.

Pani Alena

“Chcem sa Vám veľmi poďakovať za kurz, ktorý ste pripravili… Uvedomila som si, koľko chýb som robila… Mnoho vecí som si absolútne neuvedomovala….

ĎAKUJEM… budem múdrejšia a urobím všetko pre to, aby som to aj uplatnila v praxi a budovala krásny vzťah.” 🙂

Pani Alena
Pani Klaudia

“Ďakujem veľmi krásne za tento kurz, veľmi mi pomáha, úplne najviac, aby som pochopila dušu a nastavenia môjho snubenca, teda o pár týždňov už manžela 🙂 Určite sa budem k tomu stále vracať!!!” 🙂

Pani Klaudia
Pani Helena

“Ďakujeme za skvelé prezentácie kurzu Manželský sľub. Praktické, výstižné, už len aby sme to s Božou pomocou uviedli do praxe.”

Pani Helena
Pani Marta

“Ďakujem, za super kurz! Krátko a múdro, len si to chcem pripomínať každý deň, aby naše manželstvo bolo fajn a naplňané obojstranne.”

Pani Marta