manzelske priatelstvo

Manželské priateľstvo bok po boku bez komunikácie?

Nastala v tvojom manželstve situácia, že si ťa manžel zavolal a chcel len, aby si bola pri ňom a nič nehovorila? Napr. si ťa zavolal k televízoru a ty si prišla s radosťou, že chce komunikovať, avšak on ti vyjadril, že chce len aby si bola pri ňom. Pre teba to bolo niečo nepredstavitelné a nevidela si v tom význam, keďže s tebou nechcel komunikovať a sústredil sa na TV program. Možno sa z toho strhla slovná hádka. Radšej by si išla ešte doupratovať, dožehliť… Pravda však je, že prítomnosťou pri mužovi bez nič nerobenia a v tichosti si s ním buduješ manželské priateľstvo a jeho láska k Tebe sa prehlbuje. Taktiež aj, keď ho pôjdeš povzbudiť niekam, kde chodí na nejaký šport alebo poľovačku, či niekde inde, kde môžeš byť iba po jeho boku bez hovorenia. Pre muža je to veľmi dôležité. Vníma cez to uznanie. Život nie je len o tom, aké všetky domáce povinnosti musíš urobiť. I keď aj tie patria k životu a zaslúžiš si za to veľké uznanie. Nezabudni však prejavovať manželovi to, čo je pre neho dôležité. Život dostáva šťavu práve vtedy, keď máš šťastné manželstvo. Manželské priateľstvo bok po boku aj bez komunikácie Ti v tom môže taktiež pomôcť.

V tomto článku boli použité aj výsledky výskumu Emerson Eggerichsa.

Foto: Free digital photos

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge