manzel sangvinik

Manžel SANGVINIK

Manžel Sangvinik má extrovertnú povahu. Je optimistický, kreatívny, má záujem o druhých a rôzne veci. Miluje zábavu a dobrodružstvo. Vyhľadáva radosť a šťastie vo vzťahoch a vzťahy mú “dobíjajú baterky”.

Silné stránky: Veľkú dôležitosť dáva vzťahom, je veľmi aktívny, napríklad v zábave, dobrovoľníctve, networkingu a taktiež v hostiteľstve. S deťmi to veľmi dobre vie a váží si vyjadrovanie pocitov. 

Slabé stránky: Vo vzťahoch môže byť povrchný, uprednostňuje zábavu pred povinnosťami a taktiež ju môže uprednostniť mimo domu pred povinnosťami doma. Býva impulzívny a má ťažkosti s doťahovaním vecí. 

Čo mu pomáha: Potrebuje pozornosť, náklonnosť. Povzbudzovanie mu pomáha, aby išiel na hĺbku vo vedomostiach. Pomáha mu asistencia pri doťahovaní vecí a povzbudenie, aby sa zamyslel a reflektoval život. Z pravej lásky sa dokáže obetovať, vie byť veľkodušný, sebareflektívny a budovať milujúci a podporujúci domov. 

Foto: imagerymajestic, Free Digital Photos

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge