manzel cholerik manzelsky slub

Manžel CHOLERIK

Manžel cholerik má extrovertnú povahu. Je cieľavedomý, rád dosahuje rýchlo a priamo svoje výsledky. K cieľu sa snaží dostať priamo bez oblkľúk. Je produktívny, nadšený, vecný, usilovný, konfrontačný, spoľahlivosť a dosahovanie výsledkov sú pre neho dôležité. Dokáže rýchlo plniť svoje povinnosti, či už doma alebo v práci. Vyjadruje čo si myslí a rád si dáva vysoké ciele.

Silné stránky: Cholerik je veľmi dobrý motivátor, iniciátor a prirodzený vodca, takže v manželstve s veľkou pravdepodobnosťou nie je problém s tým, že by ho niekto musel nakopávať k tomu, aby viedol. Veľmi rýchlo sa učí a prispôsobuje novým veciam a okolnostiam. Je ambiciózny a poháňa ho myšlienka dosahovania úsepechu.

Slabé stránky: je pyšný, rád má veci a ľudí pod kontrolou, je panovačný a pohrdavý. Nejde do situácii, kde by mohol byť vnútorne ľahko zranený. Potrebuje povzbudenie, aby dokázal vyjadriť svoje najhlbšie pocity. Potrebuje pomôcť, aby bol citlivejší. Niekedy je k druhým veľmi ostrý a je hádavý.

Čo mu pomáha: Cholerik potrebuje pre svoj rast čas, kedy sa môže zastaviť a koncentrovať na to, čo je vo vzťahu dôležité. 

 

 

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge