emocie

Čo mám urobiť, aby si manžel vypočul moje emócie?

Je na mieste, že si kladieš otázku, čo máš urobiť, aby si manžel vypočul tvoje emócie. Tým, že rozprávaš, si riešiš svoje emócie. Preto je fajn, ak si ich tvoj manžel dokáže vypočuť. Je však aj bežné, že pre väčšinu mužov je toto počúvanie veľmi ťažké. Muži totiž hľadajú na každý problém riešenie a nie sú zvyknutí len počúvat. Taktiež si často nemusia uvedomovať, že rozprávaním si ženy problémy vyriešia. Je dobré, ak to vysvetlíš, či pripomenieš svojmu manželovi. Nápomocné je, ak vytvoríš atmosféru, pri ktorej sa tvoj manžel bude cítiť dobre. Skús sa s ním porozprávať, čo by mu uľahčilo takéto chvíle. Pre neho je to podobné, ako pre mnohé ženy intímne spojenie. Taktiež ženy potrebujú mať pri týchto chvíľach vytvorenú príjemnú atmosféru, predohru a aj dohru. Očakávajú to od mužov. Niektorí muži majú radi, ak sa im pripraví obľúbený nápoj, jedlo, kreslo. V príjemnej atmosfére dokážu zvládnuť počúvať svoju manželku dlhšie a častejšie.

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge