Pavel_Chvojka_Radio_Lumen_Manzelsky_Slub_sk

ManželskýSľub.sk v rádiu Lumen: Ako si získať srdce v manželstve

Získavanie si srdca nekončí začiatkom chodenia či sobášom. Základnými ingredienciami pre manželský vzťah sú láska a úcta. Tieto dve ingrediencie si dokážu získať srdce v manželstve. Ak tieto chýbajú, tak manželstvo sa ľahko dostane do kruhu nelásky a neúcty a veľmi rýchlo dokáže skončiť pri tzv. “technickom manželstve”, kde sú dve srdcia od seba vzdialené. Vypočujte si rozhovor, ktorý prebehol v relácii Vitaj doma, rodina v rádiu Lumen, v ktorom som hovoril o tom, ako je možné si získavať srdce v manželstve zo strany ženy ako aj muža.

radio lumen pavel chvojka

Ak sa ti článok páčil, nezabudni dať like. Pridaj svoj koment a zdieľaj článok na Facebooku, čím pomôžeš aj tvojím priateľom. Nezabudni like-núť FB skupinu uvedenú v pravom paneli pre info o každom novom článku.
The following two tabs change content below.
Pavel Chvojka je zakladateľom, šéfredaktorom a autorom blogu ManzelskySlub.sk. Je autorom programu Ako si získať jeho srdce a Ako si získať jej srdce pre šťastné a verné manželstvo. Ak ti niečo nie je ohľadom manželstva jasné, pokojne napíš e-mail a určite odpíše. Môžeš sa pridať k jeho fanúšikom na Facebooku.

Komenty

komentov

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge